Yasal Uyarı

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Web sitemizi ziyaret ederek ve kullanarak aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.

Bu web sitesinin sahibi EfG Araştırma’dır. EfG, kullanım koşulları da dâhil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her tür bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, site yayınını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayımlandığı anda yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

EfG, web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak tüm dikkatimize ve özenimize rağmen, web sayfamızdaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. EfG’nin web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili konunun güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Bunlarla ilgili bir garanti verilmemektedir.

Bu sitede bulunan bilgiler, yazılar, grafikler, görseller, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sitesinin sunumu EfG’nin mülkiyetindedir. EfG’den önceden yazılı onay alınmaksızın, işbu web sitesindeki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veri tabanı, web sitesi, yazılım ve kodların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, çevrimiçi ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır.

Sitedeki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak kamuoyunun aydınlatılması ve ticari olmayan kişisel kullanımlar için mümkündür. Sitemize verilecek her türlü link için EfG ve konu ile ilgili açıklayıcı bilginin girilmesi zorunludur.

EfG; sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Ziyaretiniz ile ilgili bazı istatistiki bilgileri toplayabiliyoruz. EfG hiç bir şekilde kişisel bilgileriniz ile ziyaretiniz arasında bir bağlantı kurmaz, bunu garanti ederiz.

Bu siteye girilmesi ve/veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür anlaşmazlık Türkiye Cumhuriyeti Kanunları'na tabidir.

Önerilerinizi, düşüncelerinizi ve taleplerinizi info@efgarastirma.com adresine bildirebilirsiniz.